Club Esportiu Mediterrani 8 - Club Natació Catalunya 5
Club Natació Terrassa 8 - Centre Natació Mataró 8
Club Natació Martorell 7 - Club Natació Premià 9
Unió Esportiva d'Horta 10 - Club Natació L'Hospitalet 9
Club Waterpolo Can Dragó 2 - Club Natació Sabadell 13
Club Natació Molins de Rei 8 - Club Natació Sant Andreu 6
dimecres, 26 de gener del 2011
dimarts, 25 de gener del 2011
VI JORNADA LLIGA DE VETERANS
L'Horta es distància en el primer lloc de la classificació, seguit molt d'aprop de la resta dels equips.
El resultats d'aquesta setmana:
CE Mediterrani 11 - CN Mataró 6
CE Guàrdia Urbana de Barcelona 16 - CN Sabadell 5
Partit jugat sense àrbitre (segons la FCN està ajornat)
CN Barcelona 7 - UE Horta 12
Descansa: CN Montjuïc
El resultats d'aquesta setmana:
CE Mediterrani 11 - CN Mataró 6
CE Guàrdia Urbana de Barcelona 16 - CN Sabadell 5
Partit jugat sense àrbitre (segons la FCN està ajornat)
CN Barcelona 7 - UE Horta 12
Descansa: CN Montjuïc
dimarts, 18 de gener del 2011
V JORNADA LLIGA VETERANS
Aquesta setmana els resultats han estat aquests:
UE Horta 13 - CE Mediterrani 3
CN Sabadell 7 - CN Barcelona 10
CN Mataró 12 - CN Montjuïc 4
Descansa: CE Guàrdia Urbana de Barcelona
UE Horta 13 - CE Mediterrani 3
CN Sabadell 7 - CN Barcelona 10
CN Mataró 12 - CN Montjuïc 4
Descansa: CE Guàrdia Urbana de Barcelona
dilluns, 17 de gener del 2011
TENERIFE TOP TRAINNING 25 - 26 - 27 marzo 2011
7a. Copa de España Open
Màster +40 y +50 - Tenerife 2011EQUIPOS PARTICIPANTES:
GROUP +50:
1.- HZZIAN, The Hague (Holland)
2.- Master Rio (Brazil)
3.- Europa Sporting Roma (Italy)
4.- KALEV Tallinn (Estonia)
5.- Robben Masters (Holland)
6.- Real Canoe (Spain)
GROUP +40:
1.- Duisburg (Germany)
2.- Dynamo Masters Moscow (Russia)
3.- Europa Sporting Roma (Italy)
4.- Canottieri Milano (Italy)
5.- Barbarians (Great Britain)
6.- Esti Izmir (Turkey)
7.- Sochi (Russia)
8.- Centro Italiano Venezolano (CIV) (Venezuela)
9.- WP Navarra (Spain)
10.- De Zijl Zwemsport (Holland)
11.- Universant S.Petersburgo (Russia)
12.- Real Canoe (Spain)
Màster +40 y +50 - Tenerife 2011EQUIPOS PARTICIPANTES:
GROUP +50:
1.- HZZIAN, The Hague (Holland)
2.- Master Rio (Brazil)
3.- Europa Sporting Roma (Italy)
4.- KALEV Tallinn (Estonia)
5.- Robben Masters (Holland)
6.- Real Canoe (Spain)
GROUP +40:
1.- Duisburg (Germany)
2.- Dynamo Masters Moscow (Russia)
3.- Europa Sporting Roma (Italy)
4.- Canottieri Milano (Italy)
5.- Barbarians (Great Britain)
6.- Esti Izmir (Turkey)
7.- Sochi (Russia)
8.- Centro Italiano Venezolano (CIV) (Venezuela)
9.- WP Navarra (Spain)
10.- De Zijl Zwemsport (Holland)
11.- Universant S.Petersburgo (Russia)
12.- Real Canoe (Spain)
Resum 5a Jornada 35a Lliga Màster
Club Natació molins de Rei 8 - Club Esportiu Mediterrani 7
Club Natació Catalunya 7 - Club Natació Terrassa 16
Centre Natació Mataró 5 - Club Natació Martorell 0. Incompareixença.
Club Natació Premià 5 - Club Natació L'Hospitalet 9
Club Waterpolo Can Dragó 1 - Unió Esportiva d'Horta 18
Club Natació Sabadell 6 - Club Natació Sant Andreu 10
Club Natació Catalunya 7 - Club Natació Terrassa 16
Centre Natació Mataró 5 - Club Natació Martorell 0. Incompareixença.
Club Natació Premià 5 - Club Natació L'Hospitalet 9
Club Waterpolo Can Dragó 1 - Unió Esportiva d'Horta 18
Club Natació Sabadell 6 - Club Natació Sant Andreu 10
dimecres, 12 de gener del 2011
IV JORNADA LLIGA VETERANS
Subscriure's a:
Missatges (Atom)